11 Şubat 2016 Perşembe
Şehitlere son görev

Kandıra’da yollar asfaltlanıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’da yol çalışmaları yapıyor. Kefken ve Kerpe bölgeleri ile Kandıra merkez ve bazı grup köy yollarında parke ve asfalt uygulamaları gerçekleşiyor. Kerpe ve Kefken’de parke çalışmaları devam ederken...

03 Temmuz 2012 Salı 11:01
Bu haber 201 kez okundu
Kandıra’da yollar asfaltlanıyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra’da yol çalışmaları yapıyor. Kefken ve Kerpe bölgeleri ile Kandıra merkez ve bazı grup köy yollarında parke ve asfalt uygulamaları gerçekleşiyor. Kerpe ve Kefken’de parke çalışmaları devam ederken merkezde yollar elden geçirilerek asfaltlanıyor.

    Çalışmalar kapsamında Kerpe’de 5 bin metrekare parke uygulaması ile bir kilometre yol yapıldı. Kefken’de yapılan çalışmalarda ise toplam 9 kilometre uzunluğundaki yol bölümüne 60 bin metrekare parke kaplandı. Kandıra merkezde de 22 Nisan Caddesi, İnönü Caddesi, İstiklal Caddesi, Kızak Caddesi, Albay Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi, Battalgazi Caddesi ve Ağva-İstanbul caddeleri asfaltlanıyor.

    STABİLİZASYON VE YOL GENİŞLETME

    Kurtyeri ve Kumcağız’da ise taş duvar imalatı yapılacak. Karaağaç ile Pınardüzü köylerinde 2 bin 800 metrelik yolun stabilizasyonu gerçekleşecek. Öğünce, Sedefsungur ve Karapınar köyleri grup yollarında genişletme çalışması yapılacak. Mevcut yol 8 metre genişliğe getirilerek rahat ulaşım sağlanacak. Kaymaz ve Araman köyleri arasında 4 kilometre yol yapılacaktır. Araman yoluna ayrıca V kanal uygulanacak.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV