Videolar
Yazarlar
Galeriler
BURSA
SİYASET
BURSASPOR
EKONOMİ
DÜNYA
SPOR
GÜNDEM
GENEL
RESMİ İLANLAR
TFF 1. Ligde 8. Hafta Programı
TFF 1. Ligde 8. Hafta Programı ....
Haber Giriş Tarihi:
Haber Güncellenme Tarihi:
https://www.gazetebursa.com.tr/
TFF 1. Lig - 8.Hafta Tarih Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler 18.10.2019 Cuma
19:00
AKHİSARSPOR
-
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR
(H) EMRE MALOK
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(D) LEVENT BALCI
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) AYDIN BALKANLI
(T) MURAT KANGALGİL
SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU
19.10.2019 Cumartesi
14:00
HATAYSPOR
-
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR
(H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) BURAK TAŞKINSOY
(G) ADNAN ŞEKER
(T) MUSTAFA YILMAZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
(T) HAKAN YAPAN
ANTAKYA ATATÜRK STADI
19.10.2019 Cumartesi
16:30
BURSASPOR
-
Detaylar
CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR
(H) YASİN KOL
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) SÜLEYMAN ABAY
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) NAHİT KARAKAŞ
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
19.10.2019 Cumartesi
19:00
EKOL GÖZ MENEMENSPOR
-
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
(H) MURAT ERDOĞAN
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) ALİ CAN ALP
(D) SAİT TUZCU
(G) AKİF UĞURDUR
(T) AHMET BOZAN
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) MEHMET ALTINDAĞ
MENEMEN İLÇE STADI
20.10.2019 Pazar
14:00
KEÇİÖRENGÜCÜ
-
Detaylar
BALIKESİRSPOR
(H) YİĞİT ARSLAN
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) EGEMEN ARTUN
(G) MÜRVET SEZER
(T) ERCÜMENT TAPCI
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) ENGİN IŞIK
AKTEPE STADI
20.10.2019 Pazar
16:30
BOLUSPOR
-
Detaylar
GİRESUNSPOR
(H) CİHAN AYDIN
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) BERSAN DURAN
(D) GÜREL UZUNER
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) İLKER EMİR
(T) BÜLENT KILIÇ
BOLU ATATÜRK
20.10.2019 Pazar
19:00
ALTINORDU
-
Detaylar
ALTAY
(H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) ATA YILDIRIM
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) EROL ÖZBULUT
(T) OSMAN YILDIRIM
(T) İLKER ÖZKAN
BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
20.10.2019 Pazar
19:00
ADANASPOR A.Ş.
-
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş.
(H) TURGUT DOMAN
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) ALİ TUNA
(D) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(G) MUHİTTİN BOŞAT
(T) KASIM TURNA
(T) NURULLAH ÖZTÜRK
(T) ERKAN GÜLDAŞ
5 OCAK FATİH TERİM
21.10.2019 Pazartesi
19:00
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
-
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
(H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) BARAN ERASLAN
(D) ADEM CİNEK
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ORHAN TATAR
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) LEVENT AKYER