Ticaret Bakanlığı bilişim personeli alacak

Ticaret Bakanlığı yaptığı duyuruda sözleşmeli bilişim personeli alacağını bildirdi.

Ticaret Bakanlığı bilişim personeli alacak

Basın İlan Kurumu’nun www.ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan duyuruya göre,

Ticaret Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, sözlü ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 16 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak.

Kadroya başvuracak adayların fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmaları gerekmektedir.

Başvurular dijital ortamda 11-20 Ekim 2021 tarihleri arasında alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Ticaret Bakanlığı/Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir pozisyona başvurabilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

https://www.ilan.gov.tr/ilan/856974/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/ticaret-bakanligi-sozlesmeli-bilisim-personeli-istihdam-edecek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner51

banner60

banner37

banner36