TSK, Muvazzaf Subay alımı yapacak

Türk Silahlı Kuvvetleri yaptığı duyuruda Muvazzaf Subay alımı yapacağını bildirdi.

TSK, Muvazzaf Subay alımı yapacak

Basın İlan Kurumu’nun www.ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan duyuruya göre,  Türk Silahlı Kuvvetlerine, Kuvvet Komutanlıklarında/Milli Savunma Üniversitesinde görevlendirilmek üzere 2021 Yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Adayı temin edilecek.

Adaylar ön başvurularını 14 Kasım 2021 (saat 23.59’a kadar) tarihine kadar, https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak çevrimiçi (online) olarak yapacaklar. Şahsen, posta kanalı ile, dilekçe ile veya diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Muvazzaf Subay, 926 sayılı TSK Personel Kanunu kapsamında, en az dört yıl süreli fakülte veya yüksekokulları bitiren ve kılavuzun müteakip bölümlerinde açıklanan şartları sağlayan kadın veya erkeklerden istihdam edilen subaylardır.

Detaylı bilgi için tıklayınız!

https://www.ilan.gov.tr/ilan/871780/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/askeri-personel-alimlari/turk-silahli-kuvvetlerine-kuvvet-komutanliklarinda-milli-savunma-universitesinde-gorevlendirilmek-uzere-2021-yili-dis-kaynaktan-muvazzaf-subay-alinacak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner51

banner60

banner37

banner36