Hava Durumu

Gönüller Erdem diyor

CHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, Hamidiye Mahallesi’nde vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Erdem, “Kıymetli hemşehrilerim artık söz sizde. Mustafakemalpaşa’nın geleceği için gelin tek çatı altında oyları birleştirelim. Başlattığımız Gönül Birliği hareketine sizlerden tam destek bekliyorum” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 30.03.2024 11:53
Haber Güncellenme Tarihi: 30.03.2024 11:53
Kaynak: (BÜLTEN)
Gönüller Erdem diyor

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde vatandaşlarla kucaklaşmasını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Şükrü Erdem, CHP İlçe Başkanı Gökhan Demir ve meclis üyesi adayları ile birlikte son olarak Hamidiye Mahallesi’nde iftar yemeğinde bir araya geldi. Çok geniş bir katılımın olduğu iftar sonrasında vatandaşlarla sohbet eden başkan Adayı Şükrü Erdem, hem sorunları dinledi hem de seçim arifesinde güçlü bir destek istedi.


Mustafakemalpaşa’nın bugüne kadar alamadığı hizmetleri alabilmesi ve yatırımların tekrar eskisi gibi gelebilmesi için sandıklarda güçlü bir destek isteyen Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Değişim için, İlçemizi ileriye taşıyabilmek için, kaybettiğimiz yılları telafi edebilmek için artık söz sizde. Sandığa giderek gönül birliğine destek verme zamanı geldi. Bizim 30 yıl önce yaptığımız hizmetlerden sonra maalesef doğru dürüst bir yatırım gelmedi bu güzel ilçemize. Buraya gelen yatırımlar, ödenekler Büyükşehir Belediyesi tarafından sürekli İnegöl’e Karacabey’e kaydırıldı. İnegöl Karacabey gelişmiş bir düzeye çıkarken, Mustafakemalpaşa büyük bir köy haline döndü. Ama şimdi buna bir ‘dur’ deme zamanı geldi. Yarın sandıklar önümüze gelecek ve buna hep birlikte dur diyeceğiz. Bunu yapacağız ki, Mustafakemalpaşa tekrar hizmet alsın, yatırım alsın ve tekrar eski günlerine dönebilsin. Bursa Büyükşehir’de de oyumumuzu Mustafa Bozbey’e verelim ki, İnegöl’e Karacabey’ e kayan hizmetleri biz alalım. Başlattığımız Gönül Birliği hareketine sizlerden tam destek bekliyorum. Desteğiniz ne kadar güçlü olursa, hizmetler o kadar çabuk gelir.”ifadelerini kullandı.

OYUNUZU BİLİNÇLİ KULLANIN
Ankara’ya yapılacak olan güçlü bir ihtarın gelecek seçimlerde milletvekili sıralamalarını da etkileyeceğini kaydeden Başkan Adayı Şükrü Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mustafakemalpaşa’dan bir milletvekili olmayınca buradan geçen otoyolu, aldılar Karacabey’e götürdüler. Mustafakemalpaşa adeta bir köy oldu. Onun için artık bizim bir milletvekili çıkarttırmamız lazım. Bu da ancak ders vererek olur. Şimdi tepki olarak oylarımızı Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında toplayalım. Bunun sonucunda da ilk seçimde ‘biz nerede yanlış yaptık, bu oyları neden kaybettik’ diyerek Mustafakemalpaşa’dan seçilecek bir noktadan milletvekili göstersinler. CHP’de kazandığı oyları kaybetmemek için seçilecek noktadan birisini koyacak ve bizler belki de benim dönemimde olduğu gibi iki milletvekili çıkaracağız. Artık bir değişimin, hesaplaşmanın, zamanı geldi. Değişimin güçlü adresi biziz. Bu memleketin ve gençliğimizin bu değişime ihtiyacı var. Artık bu milletin kumpaslara karnı tok. Bu millet artık hizmet istiyor, yatırım istiyor. Siz şimdi, dürüst insanlar ile  kötü niyetli insanlar arasında seçim yapacaksınız. Oy kullanırken bunları değerlendirin. Bilinçli oy kullanın. Tepkisiz siyaset olmaz. Yarın tepkinizi güçlü bir şekilde koyun ve 1 Nisan’dan itibaren de hep birlikte Mustafakemalpaşa’ya hak ettiği hizmetleri getirebilmek için harekete geçelim. Hep birlikte kazanalım “ dedi

Kaynak: (BÜLTEN)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.