KAYMAKAM GÖRÜCÜ’DEN İNEGÖL BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Kaymakam Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Pandemi sürecinde yapılan denetimler hakkında bilgi alan Görücü, Zabıta ekiplerine de bu süreçteki özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

KAYMAKAM GÖRÜCÜ’DEN İNEGÖL BELEDİYESİ’NE ZİYARET
İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, İnegöl Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Sabah 10.00’da gerçekleşen ziyarette ilk olarak Başkan Alper Taban’ı makamında ziyaret eden Görücü, pandemi sürecine ilişkin istişarelerde bulundu. İnegöl’de kısıtlamalarla birlikte vaka sayılarında düşüş yaşanırken, bu süreçte kolluk kuvvetleriyle birlikte her an sahada görev alan Zabıta Ekiplerinin de özverili çalışmasının etkisi büyük oldu. Kaymakam Görücü, Zabıta Müdürlüğü’nün çalışmaları başta olmak üzere pandemiyle ilgili mücadele veren tüm birimler için Başkan Alper Taban’a teşekkür etti. Alper Taban da Görücü’ye ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Kaymakam Şükrü Görücü, Başkan Taban’ın ardından Zabıta Müdürü Bilal Aktürk’ü de ziyaret ederek Zabıta Müdürü Aktürk nezdinde tüm zabıta ekiplerine çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Gazete Bursa

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner51

banner37

banner36