Harçlıklarıyla T-Shirt satın alarak ‘Farkındalık’ yarattılar…

İYİ Parti Osmangazi Gençlik Kolları Üyelerinden Bursaspor’a örnek ve çok anlamlı bir destek geldi. Yeşil Beyaz renklere gönül veren duyarlı Gençler, harçlıklarını biriktirip, BursasporStore’den T-Shirt alarak güzel bir farkındalık yarattılar.

Harçlıklarıyla T-Shirt satın alarak ‘Farkındalık’ yarattılar…

Toplu halde satın aldıkları T-Shirtlerini bir örnek giyerek, Bursaspor için omuz omuza

veren Osmangazili Gençler, Yeşil Beyazlı Kulübün her zaman yanında olacaklarının sözünü verdiler.

Bursaspor sevdalısı İYİ Partili Gençler adına konuyla ilgili görüşlerini açıklayan İYİ Parti Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Şahan, “Şehrimizin kadim takımı Bursasporumuz’un yeniden hakettiği yerde olabilmesi için biz gençlere de özellikle görev düştüğüne inanıyoruz” dedi.

Bu sorumluluğu duyarak harçlıklarını biriktirdiklerini vurgulayan Şahan, “Osmangazi İYİ Gençlik olarak destek kampanyasına bu yolla destek verip farkındalık yaratmak istedik. Bursaspor; havasını soluduğumuz, suyunu içtiğimiz kentimizin çok önemli bir markasıdır ve yeniden Süper Lig’deki onurlu yerine yükselmelidir. Yeni Yönetim Kurulu’nun bu hedefle başlattığı yeniden ayağa kalkma seferberliğine bizler de Osmangazili İYİ Gençlik olarak katkı sağlamak istedik. Bugün bu şekilde, yarın bir başka biçimde Bursaspor’a olan vazgeçilmez sevdamızın gereğini yerine getirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner51

banner60

banner37

banner36