GENÇ MÜSİAD VEKİL ÖDÜNÇ’Ü AĞIRLADI

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Genç MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Abdüssamed Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ziyaret ederek gençlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

GENÇ MÜSİAD VEKİL ÖDÜNÇ’Ü AĞIRLADI
 MÜSİAD Dernek Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Vekil Ödünç ile Genç MÜSİAD Bursa Üyeleri koronavirüs tedbirleri kapsamında bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Genç MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Abdüssamed Kahraman, “Genç MÜSİAD Bursa olarak üyelerimizin kişisel ve sektörel gelişimleri için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Üyelerimizin istek ve taleplerinin de yetkili mercilere iletilmesi hususunda gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bu kapsamda, sayın vekilimizin ziyareti bizleri çok mutlu etti” dedi.

Toplantıda Süveyş kanalında yaşanan kaza ve genç girişimcilerle ilgili değerlendirmeler de yapıldı. Konuyla ilgili konuşan Başkan Kahraman, “Vekilimiz, Süveyş kanalındaki kazanın Türkiye ve özelde de Bursa'nın dış ticaretine etkilerine yönelik yapılması gerekenler hususunda tekliflerimizi dikkatle dinledi. Ayrıca Bursa'daki startup ekosistemini desteklemek üzere bir merkez kurma projemizi önemsediğini ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğini belirtti. Sayın vekilimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç de, gençlerle bir arada olmayı önemsediğini ifade ederken, Genç MÜSİAD Bursa’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Gazete Bursa

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner36