Zafer Coşkusu Işın Karaca İle Yaşandı

İnegöl Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Işın Karaca konseri düzenledi. Zafer coşkusuna coşku katan konser, yoğun ilgi gördü.

Zafer Coşkusu Işın Karaca İle Yaşandı

İnegöl Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliklerin finalinde ünlü şarkıcı Işın Karaca’yı İnegöl’de ağırladı. Zafer Bayramı özel konseri, Pazartesi akşamı 21.00’da Nikah Dairesi önündeki alanda yapıldı. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği konserde, Işın Karaca seslendirdiği şarkılar ve zafer türküleriyle kalabalığa unutulmaz bir gece yaşattı.

ZAFER KUTLAMALARINA COŞKULU FİNAL

Konser sırasında sahneye davet edilen Belediye Başkanı Alper Taban, kısa bir selamlama konuşması yaptı. Taban, “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle bir dizi etkinliklerde bulunduk. Sabah çelenk töreniyle başlayan, beraberinde belediye önünde devam ettiğimiz programları Işın Karaca konseriyle taçlandırıyoruz. Ancak pandemi koşullarında olduğumuzu unutmadan, maskelerimizi takıp dikkatli olalım. Sizlerin sağlığı bizler için kıymetli. Bundan sonraki etkinlikleri de sağlıklı şekilde devam ettirebilmek adına bunlara dikkat edilmesini rica ediyorum. Çok değerli sanatçımıza da bu muhteşem konser için teşekkür ediyorum. Zafer Bayramımızı tekrar kutluyorum, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ve gazilerimizi anmak istiyorum” dedi.

Başkan Taban, konser anısına Işın Karaca’ya İngölspor forması da hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner51

banner60

banner37

banner36