Hava Durumu

pkk

Yazının Giriş Tarihi: 27.08.2016 17:53
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.08.2016 17:53

Seni nasıl lanetleyebilirim bilemiyorum ancak dileyim, Allah’ın tüm gazabı üstünüze olsun. Size sempati duyanları ve size destek olanları Allah’a havale ederek kendimi sakinleştiriyorum. Çünkü sen terörsün. Çünkü sen şeytanın tam vücut bulmuş halisin.

Size insan diyenlere, hak ve hukuk arıyor diyenlere dahil hepinize bundan sonra vatan haini olarak bakılmalıdır.

Teröre bilerek yada bilmeyerek destek verenler bir kez daha bilsinler. Şeytanı destekliyorsunuz ve bu şeytan kılıklılar canlar almaya devam ederken sizler sadece kandırılıyorsunuz. Bu destekleriniz sanki bir gün sizi sarmayacak. Siz; sempati  duymaya devam edin, aynı ateşler içinde siz yanacaksınız. Buna emin olunuz.

Sağ duyumu kaybetmedim. Sağ duyum ile birlikte nefret ve kin kusuyorum size. Bu çekilen acılardan dolayı artık gevşek tedbirler yerine kapsayıcı ve uygulanır adımların atılmasını yetkili mercilerden istemekteyim.

Şimdi sokağa çıkın tanımadığınız birine sorunuz “Türkiye’ye kimler düşman ve neler yapılmalı”.  Cevapların içeriği aynı olmasa bile verilen cevapların birbirine benzer olduğunu göreceksiniz. Cevap mı Türkiye’nin birden fazla içeride ve dışarıda düşmanı olduğu ve müebbetle, vatandaşlık haklarında kısıtlamalarla ve idamla cezalandırılması gerekti.

Evet vatan hainlerine ve bu hainlere sempati ve destek olanlara bu şekilde ceza verilmelidir.

Vatandaş olarak üstümüze önemli bir çok görev düşmektedir. Vatandaşlarımız mümkün oldukça Sivil Toplum Kuruluşlarına üye olmalı ve uluslararası kampanyalarda, politikalarda ve çalışmalarda yürütücü ve koordine edici rollerde olmalılardır.  

Örneğin bugün, Türkiye’nin en fazla sorun olarak yaşadığı Sözde Ermeni Soykıyımı  bu kadar dünyada gündem olmasının tek nedeni, sivil toplum çalışmalarını kullanarak etkili lobi çalışmaları yaparak sanal gündem oluşturmalarındandır.

Yine bugün pkk itlerinin Avrupa ülkelerinde bu kadar etkin olmalarının iki nedeni vardır. Birinci nedeni coğrafyada istikrar problemi olsun isteyen çıkar sahibi dost görünen düşmanlarımızın olması ve diğeri ise kürt hakları diyerek pkk’nın demokratik bir arayış içinde olduğunun gösterildiği lobi çalışmalarıdır.

Pkk itlerinin lobiler o kadar güçlü ki, Türkiye de bu kadar patlamaların, saldırıların ve hatta ölümlerin olmasına rağmen ne yazık ki Avrupa ülkelerinde haklı terörist saldırıları yaptıklarını savunuyor ve aptal insanları inandırabiliyorlar.

O nedenle ki Türkiye Devleti çok acele olarak iç dinamiklerini şekillendirmeli ve sisteme sistematik yönetişime geçtikten sonra Sivil Toplumculuğa büyük destek vermelidir.  Sivil toplum kuruluşları tolum için gerekli her alanda çalışabilmeleri için güçlendirilmeli ve Uluslararası  faaliyet alanları genişletilmelidir.

Bakın o zaman Türkiye nasıl tanıtılıyor ve nasıl çalışmalara imza atıyor. Ben buna inanıyorum.

Tüm hainler en büyük cezalara çaptırılması dileğim ile.

Tüm yaralı vatandaşlarımıza acil şifa diler, Şehitlerimize Dualarımız, Acılı Ailelerine Başsağlığı Diliyorum, Mekanları cennet ruhu Şad Olsun inşallah.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.