Hava Durumu

Teröristlere geçit yok

Yazının Giriş Tarihi: 19.08.2016 17:54
Yazının Güncellenme Tarihi: 19.08.2016 17:54

Ben olup bitenlere anlam verebiliyorum. Ya siz anlam verebiliyor musunuz ?

Pkk, ısıd, fetö....

Sırasıyla yada beraber bu hainler Türkiye’ye acı vermeye devam ediyor. Bunları yazarken kelimeler boğazımda düğümleniyor içimden lanet okumak ve nice küfürler geçiyor. Sizin gibi bende kin ve nefret duyuyorum bu ortada.

Bugün bir arkadaşımın konuyla ilişkili olarak bir sosyal paylaşımı vardı. “3 değil, 13 ay daha OHAL'e razıyım PKK’ya destek verenler de temizlensin. Ama temizlensin!”

Aynen paylaşıma katılıyorum.

İnsanı, insan yapan ve insanın hayatını kolaylaştıran yapı ve düşüncelere saldırı yapan ve saldırı yapanları destekleyen herkes TERÖRİSTTİR.

Dünden bugüne Türkiye’ye saldırı yapmak için onlarca terörist grup sıraya girmiş ve bu coğrafyada huzursuzluğu ve mutsuzluğu tesis etmek için beklediği artık açık ve nettir. Bu terörist grupların destekçileri bazen bir ülke olurken, bazen de uluslararası demokrasiyi savunan organizasyonlar olabiliyor. Evet ne yazık ki dost düşman birbirine karışmış ve coğrafyamızın üzerinde herkesin bir planı olduğunu öğreniyoruz. Ama en kötüsü de ne biliyor musunuz?

Kendini üç – beş kuruşa satan içimizdeki hain maşalar. Bu ülke üzerinde haince planlarını gerçekleştirebilmek için imkanları kısıtlı, ekonomik zorluklarda olan yada ruh hastalarını seçip üstümüze salıyorlar.

Örneğin pkk; Kürtlüğü sözde savunma derdinde olduğunu göstererek kan döküyor. Ne feci bir olay, kanla sözde hak arayışı... Bu sözde hak arayışında olan terörist pkk’ya, okumuş ve kendisini bilen birçok insanda sempati duyuyor. Lanet olsun size de.

Bu ülkenin havasından, suyundan, ekmeğinden, eğitiminden faydalanacaksın ve sonrada ülkede haince terörün içinde olacaksın. Bu ülkeden defolun ve gidin. Bu ülkeden defolun ve gidin.

Bizi içimizden haince vuracak her kişi en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır. İnsani hiç bir uygulama yapılmadan zindanlarda ölümleri beklenmelidir. Bu o hainlere verilebilinecek tek ceza olmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti içinde birlik, beraberlikler ve uzlaşma eğilimleri arttıkça bu hainler daha fazla saldırmaya devam ettiği açık ve nettir.

Artık bu ülkenin vatandaşı olarak, adaletin, refahın ve hukukun üştüğü ilkesi dahilinde yaşanması gerektiğini daha yüksek sesle dillendirilmelidir. Daha yapıcı ve uzlaşıcı olabilmek adına empati yaparak diyaloglarımızı güçlendirilmelidir.

Ülke çıkarları doğrultusunda eğitim modellerimizi geliştirip, on yıllık, yüz yıllık planlar yaparak coğrafyamızın refahının sürekliğinin teminat altına almalıyız.

Bugünlerde nasıl fetöcüleri topluyor isek, pkkcıları ve ışıdcileri de aynı kapsamda toparlayıp gerekli yargılamaları yapmalıyız.

Artık huzuru yaşayacak büyük bir ülke olduğumuzu ortaya koyarak tedbirlerimizi almalıyız. Etrafımıza bakalım hain çok. O nedenle ki dikkatli olmalıyız ve gözlerimiz hep açık olmalıdır. Umudumu yitirmeden hala dört elle vatanıma sarıldığımı bir kez daha beyan ediyorum. Ya siz ?

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.